Korepetycje matematyka Zielona Góra

OSIĄGNIJ SUKCES Z MATEMATYKI!

Drogi uczniu!👨‍🎓

Szukasz doświadczonego korepetytora w mieście Zielona Góra? Dobrze trafiłeś! Oferuję korepetycje online z matematyki na każdym poziomie – od uczniów szkoły podstawowej po liceum i technikum. Twoją pasją jest informatyka i programowanie? Chciałbyś dostać się do klasy matematycznej? A może myślisz o dobrze zdanej maturze, więc interesuje Cię kurs maturalny? Dobrze trafiłeś!

W trakcie zajęć nie tylko nadrobisz zaległości w materiale, lecz również zdobędziesz wiedzę oraz umiejętności niezbędne podczas egzaminu na zakończenie ósmej klasy, czy matury.

Prowadzone przeze mnie lekcje odbywają się w przyjaznej i bezstresowej atmosferze, zapoznaj się z poniższą ofertą, którą dla Ciebie przygotowałam!

Matematyka Zielona Góra – dowiedz się więcej!👇

KOREPETYCJE MATEMATYKa W ZIELONEJ GÓRZE
- SPRAWDŹ OFERTĘ

Dziewczyna rozwiązuje zadanie przy tablicy

LEKCJE matematyki

100 /45 minut
 • Lekcje dostępne w formie zajęć indywidualnych lub dwuosobowych
 • Termin zajęć ustalany razem z uczniem
 • Zajęcia ONLINE
 • Uczeń otrzymuje materiały do zajęć
 • Pomoc w rozwiązywaniu zadań domowych lub "nagłych" wypadkach
Grupa młodzieży wspólnie uczy się matematyki

Przygotowanie do matury

125 /90 minut
 • Przygotowanie do matury składa się z 30 lekcji
  (dwa razy w tygodniu)
 • Nauka w kameralnych grupach (do 6 osób)
 • Lekcja matematyki ONLINE
 • Każdy uczestnik otrzymuje materiały do zajęć
 • Pomoc w rozwiązywaniu zadań domowych lub "nagłych" wypadkach

KOREPETYCJE ZIELONA GÓRA
- KOREPETYTOR Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM

Maturzystka przerażona zbliżającym się egzaminem

Jaką pomoc mogę zaproponować Twojemu dziecku?

W jaki sposób mogę pomóc Twojemu dziecku podczas zajęć?

CHCESZ UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI
NA TEMAT LEKCJI ?

ZADZWOŃ DO MNIE JUŻ DZIŚ

POLECAM KAŻDEMU, KTO CHCE SIĘ UCZYĆ MATEMATYKI

Przygotuj się ze mną do egzaminu ósmoklasisty!✏️

Przed tobą wielkie wyzwanie – egzamin podsumowujący twoją wiedzę matematyczną. To pierwszy poważny sprawdzian Twoich umiejętności, prawda?

Rozumiem, że może to wywoływać stres i niepewność, ale wierz mi, nie ma powodu do paniki!

W trakcie naszych zajęć przerobimy cały wymagany materiał. Nie tylko przygotujemy się do konkretnych zagadnień, ale także rozwiniemy umiejętności potrzebne do radzenia sobie z różnymi typami zadań. Wszystko to po to, abyś na egzaminie czuł się pewny swojej wiedzy i umiał z niej skorzystać.

Nie musisz się bać nauki matematyki. Na moich zajęciach panuje przyjemna atmosfera, gdzie każde Twoje pytanie jest mile widziane. Nie wahaj się zadawać pytań – odpowiem na każde z nich i rozwieję wszelkie wątpliwości. 

Moim celem jest stworzenie otoczenia sprzyjającego nauce, gdzie uczysz się w sposób komfortowy i bezpresyjny. 

Potrzebujesz pomocy w nauce matematyki? Pomogę Ci nadrobić zaległości📐

W ciągu standardowych 45-minutowych lekcji matematyki w szkole zdarza się, że nie każdy uczeń jest w stanie zrozumieć omawiany materiał. Czasami nauczyciel może nie zdążyć dokładnie wytłumaczyć pewnych koncepcji, co skutkuje powstawaniem zaległości. W takich chwilach warto sięgnąć po dodatkową pomoc w postaci korepetycji online.

Jestem tu, aby wesprzeć uczniów w nadrobieniu zaległości i zrozumieniu trudniejszych zagadnień. Do każdego ucznia staram podchodzić się indywidualnie, dopasowując tempo, aktywność nauczania i metody pracy do jego stylu uczenia się. Wykorzystuję do tego łatwy i zrozumiały język, aby nie zniechęcić ucznia do dalszej nauki.

Chłopiec wykonuje obliczenia przy tablicy

Matura z matematyki? Nie musisz się jej obawiać!📚

Dla maturzystów opracowałam cykl 30 spotkań, w trakcie których kompleksowo przygotuję ich do nadchodzącego egzaminu na poziomie podstawowym.

Na lekcjach opanujesz wymagane na maturze zagadnienia, przećwiczysz rozwiązywanie zadań różnego typu oraz dowiesz się, w jaki sposób zdobyć za nie punkty.

Chcę, abyś czuł się gotowy na egzamin i podszedł do niego z pewnością siebie, bez nadmiernego stresu

Słowo „matura” nie musi budzić już strachu, a matematyka może stać się Twoim sprzymierzeńcem.

POTRZEBUJESZ UPEWNIĆ SIĘ W SWOJEJ DECYZJI?

Umów się na próbną lekcję.
Poznaj mój sposób nauczania i…

zdecyduj, czy chcesz skorzystać z tej formy zajęć!

Korepetycje MATEMATYCZNE ONLINE
- nie musisz wychodzić z własnego domu!🏠

Zajęcia z matematyki online to przede wszystkim komfort i wygodaBez konieczności tracenia czasu na dojazdy, nauka odbywa się bezpośrednio z domu ucznia. Oszczędzając cenny czas podróży, masz szansę wykorzystać go na rozwijanie swoich pasji lub po prostu na zasłużony odpoczynek.

Wybierając naukę w znanym i bezpiecznym środowisku, jakim jest własny pokój, czynisz proces zdobywania wiedzy bardziej efektywnym. Bez względu na to, czy jesteś w swoim ulubionym fotelu, czy przy biurku, możesz skupić się na nauce, eliminując dodatkowe czynniki stresujące. W rezultacie, korzystając z korepetycji online, nie tylko zyskujesz solidną dawkę wiedzy matematycznej, ale również stwarzasz sobie sprzyjające warunki do efektywnego przyswajania materiału.

ZAJĘCIA ZE MNĄ MOGĄ SPRAWIĆ, ŻE TWOJE DZIECKO POLUBI MATEMATYKĘ!

 • Zajęcia online zaznajomią Cię także z komputerem i różnymi programami

Biorąc udział w moich korepetycjach online z matematyki, uczniowie nie tylko zdobywają wiedzę matematyczną, ale także zapoznają się z nowoczesnymi programami umożliwiającymi im naukę. Dzięki temu rozwijają oni swoje umiejętności technologiczne, które staną się cennym atutem w przyszłości.

 • Nauka matematyki nie kończy się wraz z zakończeniem korepetycji

Na koniec każdych zajęć otrzymasz ode mnie dodatkowe zadania do samodzielnego wykonania w domu. Gdy spotkamy się ponownie, omówimy wyniki i wszystkie niejasne dla Ciebie kwestie. Dzięki temu dowiem się, nad jakim obszarem musimy jeszcze popracować, a który został już przez Ciebie opanowany.

Chłopak rozmawia z nauczycielem podczas lekcji zdalnej

Zajęcia indywidualne i grupowe - sam wybierz, które Ci bardziej odpowiadają!

Przygotowania do matury z matematyki to zadanie wymagające systematycznych ćwiczeń. Jako sprawdzony korepetytor wiem, że natłoku codziennych obowiązków czasami trudno znaleźć na nie czas, dlatego udzielam korepetycji, które są dostosowane do Twoich potrzeb. Razem ustalimy godzinę zajęć tak, aby nie kolidowała z Twoimi innymi aktywnościami. 

Decydując się na zajęcia ze mną, możesz wybrać dogodną dla Ciebie formę.

Zajęcia grupowe trwają 90 minut i odbywają się w niewielkich zespołach (od 4 do 6 osób).  Nauka w grupie, sprzyja wzajemnej motywacji i wymianie spostrzeżeń. Możemy razem budować pozytywną atmosferę, dzięki której każdy z uczestników może zyskać dodatkowe wsparcie. Cena zajęć wynosi 125 zł. 

Zajęcia indywidualne to idealna opcja, gdy masz zaległości do nadrobienia lub chcesz dodatkowo przećwiczyć konkretne zagadnienia. W trakcie 45 minut  skupimy się wyłącznie na obszarach, których chcesz się nauczyć lub utrwalić. Cena korepetycji wynosi 100 zł. 

Decyzja należy do Ciebie! Niezależnie od wyboru, zadbam, by nasze lekcje były efektywne!

Młodzież ucząca się w grupie

Rozwiń umiejętności miękkie poprzez trening mentalny🧠

Dla moich uczniów zaplanowałam również naukę praktycznych umiejętności, które przekładają się na skuteczność w nauce oraz są użyteczne w życiu codziennym. Wielu nauczycieli nie stosuje tego typu formy nauczania.

Jako korepetytor oprócz matematyki, uczę także efektywnej nauki, pomagając zidentyfikować metody, które najlepiej sprawdzają się dla każdego ucznia. Wspieram w organizacji i planowaniu nauki, co pomaga w skutecznym osiąganiu celów edukacyjnych.

Dodatkowo skupiam się na radzeniu sobie ze stresem, co jest niezwykle istotne w kontekście egzaminów, ale także w codziennym życiu. Uczę praktycznych strategii zarządzania stresem.

Dzięki tym umiejętnościom moje lekcje stają się nie tylko lekcją matematyki, ale również wsparciem w rozwoju praktycznych umiejętności niezbędnych do osiągania sukcesów zarówno w nauce, jak i w życiu.

☝️ TEGO TWOJE DZIECKO NIE NAUCZY SIĘ W TRAKCIE LEKCJI W SZKOLE Z NAUCZYCIELEM MATEMATYKI

Dziewczyna uczy się siedząc pod drzewem

Nie musisz SIĘ WIĘCEJ OBAWIAĆ 😧

Matematyka nie musi być Twoim koszmarem. Przekonaj się sam! Jeśli chcesz zrewolucjonizować swój stosunek do matematyki i poczuć pewność siebie na egzaminie, zapisz się na moje lekcje! 

Nie czekaj – Twoja pierwsza lekcja to pierwszy krok do sukcesu! Twoja przygoda z matematyką zaczyna się tutaj!

Co wyróżnia moje lekcje wśród pozostałych nauczycieli matematyki?

Nauczycielka tłumaczy dziewczynce zdanie

Poznaj swojego nauczyciela
- korepetycje MATEMATYKA

AMW_K.-K.-zdj.-7.2.-scaled.jpg
Katarzyna Maksel

CHCESZ POMÓC SWOJEMU DZIECKU W NAUCE MATEMATYKI?

OPOWIEDZ MI CZEGO POTRZEBUJECIE​

15 – MINUTOWA KONSULTACJA W CELU OMÓWIENIA WASZYCH POTRZEB I OCZEKIWAŃ
ORAZ UMÓWIENIA SIĘ NA PRÓBNĄ LEKCJĘ ZA DARMO

Sukcesy moich uczniów

pierwsze zajęcia w mieście ZIELONEJ GÓRZE
— co zrobić, aby się zapisać?

1

ZAKUP W SKLEPIE INTERNETOWYM

Kup indywidualne korepetycje z matematyki lub grupowe zajęcia przygotowujące  do matury w sklepie internetowym Uczę Matmy.

2

POTWIERDZENIE DOKONANIA ZAKUPU

Na Twój adres e-mail otrzymasz potwierdzenia zakupu, w którym zostaniesz poinformowany o zasadach współpracy, dostępnych terminach i godzinach zajęć lub w przypadku uczestnictwa w spotkaniach przygotowujących do matury - kalendarz korepetycji.

3

USTALENIA I OCZEKIWANIA

Pierwsze zajęcia to czas gdy poznajemy nasze wzajemne oczekiwania i ustalamy istotne kwestie na nadchodzące miesiące współpracy.

4

NAUKA Z KOREPETYTOREM

Twoje dziecko uczestniczy w moich zajęciach!

Najczęściej zadawane pytania

Kogo zapraszam na skuteczne korepetycje z matematyki?

Na zajęcia zapraszam każdego ucznia ze szkoły podstawowej, technikum i liceum, który czuje potrzebę dodatkowej pomocy w nauce.

Na przygotowanie do matury – tegorocznych maturzystów

Ile kosztują korepetycje?

Skuteczne korepetycje z matematyki 100 zł / 45 min.

Przygotowanie do matury z matematyki 125 zł / 90 min.

W jaki sposób można dokonać płatności za korepetycje w Zielonej Górze?

Pierwsze zajęcia mogą Państwo zarezerwować przez:

 • sklep internetowy albo;
 • telefonicznie dokonując płatności na podane konto bankowe lub BLIKIEM na wskazany numer telefonu.
Katarzyna MAKSEL

Katarzyna Maksel

Właścicielka i Trenerka 
AKADEMII MALI WIELCY I UCZĘ MATMY

Absolwentka Akademii Trenera Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu, Koordynator Wojewódzka XV edycji Szlachetnej Paczki, a także współautorka projektu „Mali mogą więcej” i „Mali mogą Więcej edycja 2”.
Z wykształcenia również księgowa, a prywatnie entuzjastka czekolady, matematyki i organizacji swojego czasu.

Właścicielka i Trenerka 
AKADEMII MALI WIELCY
i UCZĘ MATMY

Absolwentka Akademii Trenera Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu, Koordynator Wojewódzka XV edycji Szlachetnej Paczki, a także współautorka projektu „Mali mogą więcej” i „Mali mogą Więcej edycja 2”.
Z wykształcenia również księgowa, a prywatnie entuzjastka czekolady, matematyki i organizacji swojego czasu.