Uczniowie uśmiechają się przed szkołą

Korepetycje matematyka Wrocław

PRZYGOTOWANIE DO MATURY I EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

Drogi uczniu!👨‍🎓

Jeśli tu trafiłeś w twojej przeglądarce, pojawiło się hasło: „korepetycje Wrocław matematyka”.

Rozważasz przygotowanie do egzaminów z matematyki? Szukasz edukacyjnego wsparcia? A może jesteś uczniem szkoły podstawowej? Interesuje Cię programowanie i informatyka, a twoim marzeniem jest, dostanie się do klasy matematycznej? 

Zapraszam Cię na prowadzone przeze mnie zajęcia matematyki, dzięki którym przygotujesz się do egzaminów, sprawdzianów i zrozumiesz problematyczne dla Ciebie kwestie.

Specjalizuję się w udzielaniu korepetycji dla szkół podstawowych i liceum/ techników. Gwarantuję nie tylko solidne przygotowanie do egzaminów, ale i rozbudzenie naukowej ciekawości tym przedmiotem. 

Moje zajęcia odbywają się w atmosferze współpracy i zaangażowania. Jestem tu, aby udzielić Ci wsparcia, odpowiedzieć na zadawane pytania i przeprowadzić Cię przez cały proces przygotowań do egzaminów. Wykorzystuję prosty i zrozumiały język oraz aktywność zajęć do Twoich możliwości. Matematyka nie musi być już Twoim problemem!

 Jeśli więc zamieszkujesz Wrocław i interesują Cię korepetycje matematyki – ta oferta jest dla Ciebie!

 

KOREPETYCJE Z MATEMATYKI WE WROCŁAWIU
- SPRAWDŹ OFERTĘ

Grupa dzieci ucząca się matematyki przez zabawę

Zajęcia z matematyki

100 /45 minut
 • Zajęcia dostępne w formie indywidualnej lub dwuosobowej
 • Termin zajęć ustalany razem z uczniem
 • Zajęcia zdalne
 • Uczeń otrzymuje materiały do zajęć
 • Pomoc w rozwiązywaniu zadań domowych lub "nagłych" wypadkach
Maturzystka zmartwiona wynikiem egzaminu

Przygotowanie do matury

125 /90 minut
 • Przygotowanie do matury składa się z 30 lekcji
  (dwa razy w tygodniu)
 • Nauka w kameralnych grupach (do 6 osób)
 • Zajęcia zdalne
 • Każdy uczestnik otrzymuje materiały do zajęć
 • Pomoc w rozwiązywaniu zadań domowych lub "nagłych" wypadkach

INTERESUJE CIĘ SZKOŁA PODSTAWOWA?
- zAJĘCIA MATEMATYKI WROCŁAW SĄ WŁAŚNIE DLA CIEBIE

Maturzysta zmartwiony ilością materiału na egzamin

Jaką pomoc mogę zaproponować Twojemu dziecku?

W jaki sposób mogę pomóc Twojemu dziecku podczas zajęć?

ZMOTYWOWANY DO NAUKI? POKAŻ, NA CO CIĘ STAĆ 

CHCESZ UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI
NA TEMAT INTERESUJĄCYCH CIĘ LEKCJI MATEMATYKI?

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Dlaczego warto korzystać z korepetycji, chodząc do szkoły podstawowej, liceum i technikum?🏫

Interesuje Cię szkoła podstawowa? A może średnia? Pomogę w obu przypadkach! W życiu szkolnym bywa różnie, prawda? Każdy z nas ma swoje mocne strony, ale nie zawsze jesteśmy mistrzami w każdym przedmiocie. To całkowicie normalne! Nie każdy musi opanować każdy temat samodzielnie, zwłaszcza gdy mówimy o matematyce.

Dlatego uczestnictwo w korepetycjach z matematyki to nie wstyd, a wręcz odwrotnie – to znak, że dbasz o swoje umiejętności i rozumiesz, że czasami lekcje w szkole mogą nie wystarczyć.

Nauczyciel nie zawsze jest w stanie  wyjaśnić wystarczająco każdy temat, ponieważ ogranicza go czas, jaki może poświęcić na dany materiał. Niektórzy uczniowie potrzebują indywidualnego podejścia i ekstra wsparcia, a dodatkowe zajęcia i prywatny nauczyciel to idealne rozwiązanie właśnie w takich sytuacjach.

Przed Tobą egzamin ósmoklasisty lub matura? Pomogę Ci się przygotować!

Jestem tu, by przygotować Cię do egzaminu ósmoklasisty i matury z matematyki, a także, by pomóc Ci poczuć się pewnie ze zdobytą w trakcie zajęć wiedzą.

Niezależnie od poziomu, na którym się znajdujesz, indywidualne lekcje prowadzone przeze mnie online, nauczą Cię najważniejszych zagadnień, które z pewnością pojawią się na egzaminie.

Przygotowuję niestandardowe zajęcia, nie tylko bazujące na rozwiązywaniu arkuszy z poprzednich lat. Uczę jak zdobywać punkty za poszczególne zadania, aby zdobyć ich wymaganą przez Ciebie ilość. Wykorzystuję przy tym zrozumiały i prosty język.

A może potrzebujesz pomocy w ciągu roku szkolnego? Pomogę Ci w nadrobieniu zaległości!

W ciągu roku szkolnego czasem pojawiają się zagadnienia, z którymi nie wszyscy uczniowie czują się komfortowo. To nic dziwnego – każdy ma inny sposób przyswajania wiedzy.

Właśnie dlatego na moich zajęciach ćwiczymy to, co sprawia Ci problemy. 

Masz problem z jakimś tematem? Spokojnie, rozwiążemy to razem!

Nie zawsze bieżący materiał jest zrozumiały dla wszystkich. To, czego na lekcji nie załapiesz, można łatwo przyswoić podczas zajęć. Czasami też potrzebujesz powtórzyć i utrwalić materiał przed sprawdzianem, a razem ze mną będzie Ci z tym łatwiej. 

Wspólnie skupimy się na najbardziej problematycznych zagadnieniach tak, aby podczas sprawdzianów nie było żadnych problemów, a matematyka nie była dla Ciebie stresująca.

Ze mną z łatwością przyswoisz bieżący materiał!

Moje korepetycje różnią się od standardowych zajęć. Stawiam na indywidualne podejście do każdego ucznia, dostosowując materiał oraz tempo nauki do jego potrzeb i przyswajania wiedzy. Wychodzę poza schematy szkolne, dostarczając dodatkowych przykładów, które pogłębiają zrozumienie danego zagadnienia. Wprowadzam interaktywne elementy nauki, angażując uczniów w aktywne rozwiązywanie zadań, dzięki czemu uczniowie uczą się poprzez zabawę.

Nie mam wątpliwości, że jestem w stanie nauczyć Cię matematyki. Podczas zajęć skupiam się na wyjaśnianiu trudnych zagadnień w sposób prosty i zrozumiały, wykorzystując prosty język nauczania. Dzięki temu matematyka staje się, zrozumiała.

Oferuję przygotowania do matury i zajęcia indywidualne online!

Chciałbym zaoferować Ci możliwość przygotowania do matury oraz zajęć indywidualnych z matematyki we Wrocławiu!

To niezwykle komfortowe możliwości nauki w Twoim domu.

 • Zastanów się – masz szansę na przygotowanie się do matury w 90-minutowych sesjach w niewielkich grupach (4-6 osób) dwa razy w tygodniu za jedynie 125 zł/zajęcia!
 • Dla tych, którzy cenią sobie pracę sam na sam z nauczycielem, proponuję zajęcia matematyczne w cenie 100 zł za 45 minut.
Grupowe rozwiązywanie zadań przez maturzystów

WCIĄŻ SIĘ ZASTANAWIASZ?

Umów się na pierwszą lekcję.
Poznaj mój sposób nauczania i…

zdecyduj, czy chcesz skorzystać z tej formy zajęć!

Dlaczego warto wybrać lekcje z nauczycielem matematyki online?

Kiedy myślisz o lekcjach z matematyki w formie zdalnej , zastanawiasz się, czy to najlepszy wybór.

Daj mi chwilę, aby Cię przekonać, że zajęcia online z nauczycielem matematyki to wygodna forma nauki. Jako korepetytor wiem, że jest ona tak samo skuteczna jak matematyka uczona w warunkach stacjonarnych.

Zajęcia online sprawiają, że nie traci się czasu na dojazdy

Wirtualne zajęcia z matematyki to klucz do optymalnego wykorzystania czasu!

Nie musisz marnować czasu na dojazdy we Wrocławiu i możesz wykorzystać go rozwój swoich zainteresowań czy odpoczynek.

Dzięki korepetycjom online z matematyki, w jednej chwili masz dostęp do wiedzy i oszczędzasz czas.

Dzięki nauce w swoim pokoju czujesz się bezpiecznie

Zajęcia z matematyki w komfortowej przestrzeni własnego pokoju to gwarancja spokoju i skupienia. Otoczenie, w którym czujesz się bezpiecznie, sprzyja koncentracji i efektywnej nauce.

Dlatego zajęcia stają się bardziej przyjemne, co przekłada się na ich skuteczność i lepsze wyniki na egzaminach. Matematyka staje się bardziej dostępna i atrakcyjna

Dziecko dostaje dodatkowe zadania i materiały, które utrwalają jego wiedzę

Po każdych zajęciach rozdaję dodatkowe zadania, które uczniowie rozwiązują w domu.

To praktyka, która utrwala wiedzę, praktyczne umiejętności oraz rozwija samodzielność w dokonywaniu obliczeń. Zadania te są dla mnie również formą odpowiedzi na pytanie, nad jakim zakresem materiału powinniśmy jeszcze popracować.

Wraz z pracą przy komputerze, rozwijane są umiejętności technologiczne 

Dzięki temu, że korepetycje odbywają się przez Internet, korzystasz z nowoczesnych narzędzi i programów, niezbędnych do ich przeprowadzenia. Umiejętność korzystania z technologii jest w dzisiejszych czasach szczególnie ważna i przydatna podczas tworzenia swojej ścieżki kariery. Matematyka stanie się dla Ciebie nowoczesna i innowacyjna.

Sprawdź już dziś, czy ten nowy sposób nauki sprosta Twoim oczekiwaniom

☝️są to najważniejsze zalety zajęć zdalnych

Chłopiec pokazuje rozwiązanie zadania do kamery

Korepetytor WROCŁAW
- ZAPRASZAM UCZNIÓW NA ZAJĘCIA ONLINE

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o korepetycjach online ze mną?

Czym jeszcze mogą się wyróżniać moje korepetycje online? Oczywiście, że nie tylko skupiamy się na rozwoju umiejętności matematycznych! Chcę, abyś zyskał znacznie więcej niż tylko wiedzę z tego konkretnego przedmiotu.

Ze mną pracujesz nad umiejętnościami skutecznego radzenia sobie z wyzwaniami, zarządzania czasem i rozwiązywania problemów. W końcu matematyka to nie tylko szereg liczb, ale także narzędzie do kształtowania umiejętności, które przydadzą Ci się w różnych dziedzinach życia.

Indywidualne podejście do Twoich potrzeb

Korepetycje online ze mną to nie tylko standardowe zajęcia matematyki. Mój sposób nauczania opiera się na indywidualnym podejściu, które dopasowuje do Twoich potrzeb.

Jako doświadczony korepetytor potrafię przekazywać wiedzę w różnorodny sposób, byś łatwo ją przyswoił. Czy to poprzez interaktywne zadania, konkretne przykłady czy nawet analogie – znajdę sposób, który dla Ciebie będzie najbardziej skuteczny. Wiem, że każdy uczeń jest inny, dlatego dbam o to, abyś rozumiał każde niezbędne zagadnienie, dobierając odpowiednią metodę nauki oraz język nauczania.

Dzięki elastycznemu podejściu nie tylko zdobędziesz wiedzę potrzebną do egzaminu, ale też rozwijasz umiejętności logicznego myślenia i rozwiązywania problemów. Matematyka może stać się także pomocna w życiu codziennym.

Zajęcia zdalne przebiegają w miłej atmosferze

Podczas zdalnych zajęć ze mną panuje swobodna, przyjazna atmosfera.

Nie oceniam za brak wiedzy, a skupiam się na zrozumieniu i nauczeniu ucznia wymaganych treści.

Moje korepetycje to miejsce, gdzie nie ma głupich pytań, a błędy są postrzegane jako część procesu uczenia.

Wierzę, że nauka w przyjaznym otoczeniu ma ogromny wpływ na Twój rozwój i sukces. W końcu, najlepsze zrozumienie przychodzi wtedy, gdy czujesz się komfortowo i swobodnie.

Pomogłam już wielu uczniom spojrzeć na matematykę inaczej!

Dzięki metodom nauczania, które wykorzystuję na prowadzonych zajęciach, wśród moich uczniów widzę zmianę podejścia do nauki matematyki.

Nie jestem zwolennikiem jednego schematu nauczania, ponieważ wiem, że wśród uczniów każda osoba ma swój własny sposób przyswajania wiedzy. Dlatego podczas naszych korepetycji pokażę Ci różne metody rozwiązywania zadań. Chcę, abyś wybrał tę, która najbardziej odpowiada Twojemu stylowi nauki.

Chcesz DOWIEDZIEĆ SIĘ CZEGOŚ WIĘCEJ?
Poznaj MNIE!

AMW_K.-K.-zdj.-7.2.-scaled.jpg
Katarzyna Maksel

CHCESZ POMÓC SWOJEMU DZIECKU W NAUCE MATEMATYKI?

OPOWIEDZ MI CZEGO POTRZEBUJECIE​

15 – MINUTOWA KONSULTACJA W CELU OMÓWIENIA WASZYCH POTRZEB I OCZEKIWAŃ
ORAZ UMÓWIENIA SIĘ NA PIERWSZĄ PRÓBNĄ LEKCJĘ ZA DARMO

Sukcesy moich uczniów

Zajęcia ze mną to nie tylko rozwiązywanie zadań z matematyki🧠

W trakcie moich korepetycji nie ograniczamy się jedynie do matematycznych pojęć. Dodatkowo oferuję, trening mentalnyWielu nauczycieli nie stosuje, go podczas swoich zajęć. Ma na celu zmienić Twoje nastawienie do nauki.  Dzięki niemu nauczę Cię:

 • skutecznego rozwiązywania zadań, 
 • radzenia sobie ze stresem egzaminacyjnym,
 • zarządzania czasem.

Wspólnie opracujemy strategie uczenia się, dzięki którym przerobisz wymagany materiał, ale również zyskasz czas dla siebie. Umiejętność planowania własnej nauki to klucz do sukcesu podczas matury, ale także w przyszłej pracy. Pokażę Ci, że matematyka może przydać się także w życiu codziennym.

Zajęcia z matematyki Wrocław – przekonaj się sam, czy są dla Ciebie!

Dziewczynka obejmująca drzewo

Masz wątpliwości? Pierwsza lekcja z pewnością je rozwieje!

Zapraszam Cię na pierwszą lekcję, która rozjaśni wszelkie wątpliwości! Bez presji, z fachowym podejściem i cierpliwością, pomogę Ci spojrzeć na matematykę z nowej perspektywy.

W trakcie tej pierwszej lekcji ustalimy Twoje oczekiwania i stworzymy plan działania, abyś mógł osiągnąć swój matematyczny cel.

Pokażę Ci, że matematyka to wspaniała gra, która uczy rozwiązywania problemów i logicznego myślenia!

Matematyka Wrocław – sprawdź już dziś!

pierwsza lekcja
— co zrobić, aby się zapisać?

1

ZAKUP W SKLEPIE INTERNETOWYM

Kup indywidualne korepetycje z matematyki lub grupowe zajęcia przygotowujące  do matury w sklepie internetowym Uczę Matmy.

2

POTWIERDZENIE DOKONANIA ZAKUPU

Na Twój adres e-mail otrzymasz potwierdzenia zakupu, w którym zostaniesz poinformowany o zasadach współpracy, dostępnych terminach i godzinach zajęć lub w przypadku uczestnictwa w spotkaniach przygotowujących do matury - kalendarz korepetycji.

3

USTALENIA I OCZEKIWANIA

Pierwsza lekcja to czas gdy poznajemy nasze wzajemne oczekiwania i ustalamy istotne kwestie na nadchodzące miesiące współpracy.

4

NAUKA Z KOREPETYTOREM

Twoje dziecko uczestniczy w moich zajęciach!

Najczęściej zadawane pytania

Kogo zapraszam na skuteczne korepetycje z matematyki we Wrocławiu??

Na zajęcia zapraszam każdego ucznia ze szkoły podstawowej, technikum i liceum, który czuje potrzebę dodatkowej pomocy w nauce.

Na przygotowanie do matury – tegorocznych maturzystów

Ile kosztują korepetycje?

Skuteczne korepetycje z matematyki 100 zł / 45 min.

Przygotowanie do matury z matematyki 125 zł / 90 min.

W jaki sposób można dokonać płatności za korepetycje w mieście Wrocław?

Pierwsze zajęcia mogą Państwo zarezerwować przez:

 • sklep internetowy albo;
 • telefonicznie dokonując płatności na podane konto bankowe lub BLIKIEM na wskazany numer telefonu.
Katarzyna MAKSEL

Katarzyna Maksel

Właścicielka i Trenerka 
AKADEMII MALI WIELCY I UCZĘ MATMY

Absolwentka Akademii Trenera Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu, Koordynator Wojewódzka XV edycji Szlachetnej Paczki, a także współautorka projektu „Mali mogą więcej” i „Mali mogą Więcej edycja 2”.
Z wykształcenia również księgowa, a prywatnie entuzjastka czekolady, matematyki i organizacji swojego czasu.

Właścicielka i Trenerka 
AKADEMII MALI WIELCY
i UCZĘ MATMY

Absolwentka Akademii Trenera Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu, Koordynator Wojewódzka XV edycji Szlachetnej Paczki, a także współautorka projektu „Mali mogą więcej” i „Mali mogą Więcej edycja 2”.
Z wykształcenia również księgowa, a prywatnie entuzjastka czekolady, matematyki i organizacji swojego czasu.