Uczniowie po lekcji matematyki

KOREPETYCJE MATEMATYKA Warszawa

PRZEKONAJ SIĘ, ŻE MATEMATYKA MOŻE BYĆ PROSTA!

Drogi uczniu! 📚 👩‍🎓

Jeśli znalazłeś się tutaj to pewno interesują Cię zajęcia matematyczne.

Przeglądałeś oferty innych korepetytorów, ale żaden nie wzbudził Twojego zainteresowania? Jestem tu, żeby to zmienić!

Warszawa korepetycje matematyka – to Twoja wielka szansa na sukces!

KOREPETYCJE MATEMATYKA - WARSZAWA

Grupa dzieci ucząca się wspólnie matematyki

Korepetycje z matematyki

100 /45 minut
 • Lekcje dostępne w formie zajęć indywidualnych lub dwuosobowych
 • Termin zajęć ustalany razem z uczniem
 • Zajęcia ONLINE
 • Uczeń otrzymuje materiały do zajęć
 • Pomoc w rozwiązywaniu zadań domowych lub "nagłych" wypadkach
Rozczarowana dziewczynka po egzaminie

Przygotowanie do matury

125 /90 minut
 • Przygotowanie do matury składa się z 30 lekcji
  (dwa razy w tygodniu)
 • Nauka w kameralnych grupach (do 6 osób)
 • Zajęcia ONLINE
 • Każdy uczestnik otrzymuje materiały do zajęć
 • Pomoc w rozwiązywaniu zadań domowych lub "nagłych" wypadkach

matematyka WARSZAWA
- KOREPETYTOR Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM

Uczeń zmartwiony ilością materiału

Jaką pomoc mogę zaproponować Twojemu dziecku?

W jaki sposób mogę pomóc Twojemu dziecku podczas zajęć?

JUŻ CZUJESZ ZMOBILIZOWANY DO DZIAŁANIA?

CHCIAŁBYŚ OTRZYMAĆ WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT KOREPETYCJI?

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ TELEFONICZNIE

CZY WARTO UCZĘSZCZAĆ NA KOREPETYCJE W SZKOLE ŚREDNIEJ?

Szkoła średnia to czas, w którym matematyka może stać się nieco bardziej skomplikowana. Rozszerzony zakres nauki i zupełnie nowe zagadnienia mogą przyprawić o ból głowy.

Nawet jeśli jesteś królem algebry, czy mistrzem ułamków, nadchodzące tematy mogą spowodować, że nawet najbardziej matematyczne umysły poczują się lekko zagubione.

Właśnie dlatego korepetycje w szkole średniej stają się kluczowym wsparciem dla wielu uczniów. Nauczyciele prowadzący zajęcia w szkole, niestety, nie mogą zawsze w pełni objaśnić rozległego materiału, szczególnie tych bardziej skomplikowanych partii. Czasami jedna lekcja nie wystarczy, by zrozumieć trudne pojęcia, dlatego właśnie wtedy przyda się dodatkowa pomoc.

Para ucznów zmartwiona wynikiem sprawdzianu

Podczas korepetycji pomogę Ci przygotować się do matury podstawowej!

Maturzysto! Zbliża się czas, który sprawia, że serce bije mocniej i dłonie się pocą. Egzamin dojrzałości, to moment, do którego uczniowie przygotowują się przez lata.

Matematyka – rozumiem, że możesz patrzeć na nią z wrogością. Zwłaszcza w tym okresie, kiedy materiały do nauki z innych przedmiotów również czekają na opracowanie. Z pewnością na biurku u niejednego z Was piętrzą się stosy notatek z nauk przyrodniczych, czy mnóstwo lektur do powtórzenia na maturę z języka polskiego.

Dlatego warto sięgnąć po dodatkowe lekcje z matematyki, które pomogą Ci przygotować się do tego wyjątkowego egzaminu. To okres, w którym potrzebujesz wsparcia, aby upewnić się, że Twoje umiejętności matematyczne są na odpowiednim poziomie. ➕ ➖ ✖️ ➗

Korepetytor może doszlifować z Tobą te aspekty, które sprawiają Ci trudność oraz wyjaśnić od podstaw te kwestie, które wydają się niejasne.

Pamiętaj też, że może Ci pomóc zrozumieć wszystkie niuanse matematyki.  Spojrzysz na ten przedmiot z zupełnie innej perspektywy, a arkusze maturalne nie będą już tak stresujące!

Moja oferta dla maturzystów to cykl 34 spotkań, trwających po 90 minut każde. Spotkania odbywają się wg ustalonego harmonogramu (raz lub dwa razy w tygodniu) w małych grupach, liczących od 4 do 6 osób. Koszt jednych zajęć to 125 zł.

NIE JESTEŚ PRZEKONANY?

UMÓW SIĘ NA PIERWSZĄ LEKCJĘ

SPRAWDŹ JAK REWOLUCYJNE JEST MOJE PODEJŚCIE DO NAUCZANIA MATEMATYKI!

PROWADZĘ TAKŻE LEKCJE DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Interesuje Cię szkoła podstawowa?

Zapraszam więc młodszych uczniów do przygotowań do egzaminu ósmoklasisty poprzez intensywne zajęcia indywidualne, dostosowane do potrzeb każdego. 

Podczas naszych spotkań nie ograniczamy się jedynie do typowych zadań egzaminacyjnych. Przeanalizujemy również przykłady, które mogą sprawiać trudności podczas codziennych lekcji w szkole. Dzięki temu uczniowie zdobędą różne podejścia do rozwiązywania zadań, zwiększając swoją pewność siebie i umiejętność radzenia sobie z różnorodnymi wyzwaniami.

Moim celem jest przygotowanie uczniów nie tylko do egzaminu, ale również do skutecznego radzenia sobie z matematyką w codziennym życiu szkolnym. Razem przejdziemy przez materiał, eliminując trudności i rozwijając pewność w posługiwaniu się różnymi metodami rozwiązywania problemów matematycznych.

Moja oferta jest skierowana także do uczniów, którym zależy na nadrabianiu zaległości oraz poprawieniu słabszych ocen. Podczas indywidualnych zajęć skupiamy się na zrozumieniu i utrwaleniu materiału, który sprawia trudności. 

Dążę do stworzenia pozytywnej atmosfery, sprzyjającej otwartej komunikacji i skutecznej nauce matematyki.

Czy lekcje online są dla ciebie?

Zapewniam, że zajęcia online,  są dostosowane do Twojego poziomu i potrzeb. Chcesz sprawdzić, czy to dla Ciebie?

Zapraszam do zapoznania się z dalszą częścią oferty, gdzie dowiesz się więcej o tym, jak nauczam i o moim podejściu do matematyki. Wspólnie osiągniemy Twoje matematyczne cele!

Chłopiec uczy się na tablecie

Co warto wiedzieć o korepetycjach
z matematyki online?

W trakcie nawału przygotowań do matury, czy egzaminu ósmoklasisty, korepetycje online stają się coraz bardziej popularne. To nie tylko wygoda, to prawdziwe udogodnienie. Dodatkowa pomoc – przez ekran, to wiele i wiele możliwośći jak i korzyści, do których należą:

Warszawa lekcje online – jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się ze mną!

Dlaczego możesz mi zaufać?

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego warto mi zaufać, pozwól, że powiem coś o sobie.

Jestem dyplomowaną trenerką i od lat prowadzę zajęcia z dziećmi z umiejętności miękkich. Oprócz tego uczę matematyki. Udzielam korepetycji online, które łączę z elementami treningu mentalnego.

Co jeszcze powinieneś o mnie wiedzieć?

Chłopiec rozwiązujący zadania z matematyki

Mam doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi jak i z osobami dorosłymi

Przez ponad 10 lat przygotowuję uczniów do egzaminów matematycznych, traktując tę naukę nie jako szarą, nudną dziedzinę, lecz jako klucz do zrozumienia świata. Współpracuję zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi, pomagając zrozumieć trudne zagadnienia matematyczne. Podczas spotkań dbam o to, aby matematyka była nie tylko szkolnym przedmiotem, ale także sposobem myślenia. Uczę, że zdobyta wiedza matematyczna to narzędzie do rozwijania umiejętności logicznego rozumowania, krytycznego myślenia i skutecznego rozwiązywania problemów.

Moje umiejętności obejmują również pracę z zespołami w projektach charytatywnych, takich jak Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości. W tych projektach współpracowałam zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi, będąc wsparciem i pomagając w rozwiązywaniu trudności. Staram się przekazywać wiedzę w prosty sposób, precyzyjnie wyjaśniając wszelkie problematyczne kwestie.

Umiem wytłumaczyć matematykę w jasny sposób

Pomagam zrozumieć zawiłości matematyki, ucząc nie tylko przyswajania materiału, ale również jego zrozumienia. Podczas lekcji online unikam nudnych powtórzeń wzorów, zamiast tego korzystam z różnorodnych narzędzi, takich jak grafiki, ćwiczenia i praktyczne przykłady, aby uczynić teorię klarowną i prostą.

Dzięki mojemu doświadczeniu wiem, że dostosowanie zadań do indywidualnych umiejętności ucznia przynosi znaczne efekty. Odkrywając, co stanowi wyzwanie dla konkretnej osoby, potrafię efektywnie planować proces nauki, sprawiając, że nawet najtrudniejsze zagadnienia stają się bardziej osiągalne. Dostosowuję język tłumaczenia i aktywność działań do możliwości ucznia. Staram się, aby matematyka była przyjazna dla każdego podopiecznego.

Indywidualne potrzeby Twoje dziecka są moim priorytetem

Matematyka to przedmiot wymagający wyjątkowego podejścia, a moim celem jest dostosowanie metod nauki do indywidualnych preferencji Twojego dziecka.

Podczas naszych spotkań unikamy suchych definicji i teorii, skupiając się na praktycznych zadaniach. Wiem, że nauka poprzez doświadczenie, pytania i popełnianie błędów jest najskuteczniejsza. Dlatego przekazuję wiedzę bez zbędnej teorii, koncentrując się na praktyce.

Wierzę, że prawdziwe zrozumienie matematyki rodzi się w trakcie aktywnego działania. Stawiam na interaktywne podejście, otwierając przestrzeń do dialogu, aby dziecko mogło swobodnie wyrażać swoje myśli. Razem skupiamy się na rozwijaniu konkretnych umiejętności, eliminując zbędne teoretyczne omówienia.

Najważniejsze - uczenie jest moją pasją!

Rozumiem, że nie każdy z nas rodzi się z naturalnym zamiłowaniem do matematyki, i w pełni to akceptuję. Niezależnie od tego, w jaki sposób podchodzisz do tego przedmiotu – zawszę chętnie udzielę Ci pomocy.

W trakcie przekazywania wiedzy staram się unikać jedynie skoncentrowania się na przygotowaniach do egzaminów. Moim głównym celem jest dzielenie się pasją do uczenia się przez całe życie.

Dziewczyna uprawiająca medytację

Korepetycje ze mną to nie tylko matematyka, ale trening mentalny

Odkrywanie ze mną tajników matematyki to nie tylko wzory i równania. To także trening mentalny, którego celem oprócz przyswajania wiedzy, jest również odkrywanie sposobów na efektywną naukę.

Wybierając moje zajęcia, otrzymujesz pomoc w nauce oraz wiedzę na temat metod, dzięki którym Twoja nauka stanie się nie tylko wydajna, ale i satysfakcjonująca. To nowa jakość i nowy start dla Twojego dziecka!

W mojej pracy skupiam się nie tylko na konkretnych zadaniach, ale i na motywacji. Pokazuję, jak organizować czas, radzić sobie ze stresem, a także jak podejść do nauki. Dzięki mini treningom mentalnym Twoje dziecko wreszcie uwierzy w swoje matematyczne możliwości!

Bo przecież opanowanie matematyki to nie tylko wiedza na papierze, to też pewność siebie i umiejętność pokonywania wyzwań. W końcu uczenie się to także trening umysłu.

Wielu nauczycieli nie prowadzi tego typu treningu. Ze mną możesz nauczyć się nie tylko matematyki! 

JEŚLI POTRZEBUJESZ DODATKOWEJ POMOCY
UMÓW SIĘ NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE ONLINE

Sprawdź sam, że matematyka może być naprawdę ciekawa i łatwa! Korepetycje z matematyki Warszawa

Matematyka to nie tylko ciąg cyfr i równań – to fascynująca gra, która uczy logicznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Moje korepetycje z matematyki w Warszawie to niezwykła okazja, by przekonać się, że ta dziedzina może zostać zrozumiana, a nawet stać się Twoją pasją. Zapewniam nie tylko wsparcie w przygotowaniach do matury, czy egzaminu ósmoklasisty, ale również zaskakująco ciekawe spojrzenie na naukę.

Matematyka to więcej niż jedynie szkolna nauka – jest wyjątkowym kluczem do odkrywania nowych perspektyw i zdobywania umiejętności.

Jeśli szukasz korepetytora i jesteś mieszkańcem takich osiedli jak:

 • Warszawa Mokotów;
 • Warszawa Śródmieście;
 • Warszawa Ursynów;
 • Warszawa Bielany;
 • Warszawa Wilanów.

Zapoznaj się z moją ofertą zajęć online!

Matematyka nie musi być straszna! Sprawdzony korepetytor Warszawa!

Sukcesy moich uczniów

pierwsza lekcja
— co zrobić, aby się zapisać?

1

ZAKUP W SKLEPIE INTERNETOWYM

Kup indywidualne korepetycje z matematyki lub grupowe zajęcia przygotowujące  do matury w sklepie internetowym Uczę Matmy.

2

POTWIERDZENIE DOKONANIA ZAKUPU

Na Twój adres e-mail otrzymasz potwierdzenia zakupu, w którym zostaniesz poinformowany o zasadach współpracy, dostępnych terminach i godzinach zajęć lub w przypadku uczestnictwa w spotkaniach przygotowujących do matury - kalendarz korepetycji.

3

USTALENIA I OCZEKIWANIA

Pierwsza lekcja to czas gdy poznajemy nasze wzajemne oczekiwania i ustalamy istotne kwestie na nadchodzące miesiące współpracy.

4

NAUKA Z KOREPETYTOREM

Twoje dziecko uczestniczy w moich zajęciach!

Najczęściej zadawane pytania

Kogo zapraszam na skuteczne korepetycje z matematyki?

Na zajęcia zapraszam każdego ucznia ze szkoły podstawowej, technikum i liceum, który czuje potrzebę dodatkowej pomocy w nauce.

Na przygotowanie do matury – tegorocznych maturzystów

Ile kosztują korepetycje?

Skuteczne korepetycje z matematyki 100 zł / 45 min.

Przygotowanie do matury z matematyki 125 zł / 90 min.

W jaki sposób można dokonać płatności za korepetycje w Warszawie?

Pierwsze zajęcia mogą Państwo zarezerwować przez:

 • sklep internetowy albo;
 • telefonicznie dokonując płatności na podane konto bankowe lub BLIKIEM na wskazany numer telefonu.
Katarzyna MAKSEL

Katarzyna Maksel

Właścicielka i Trenerka 
AKADEMII MALI WIELCY I UCZĘ MATMY

Absolwentka Akademii Trenera Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu, Koordynator Wojewódzka XV edycji Szlachetnej Paczki, a także współautorka projektu „Mali mogą więcej” i „Mali mogą Więcej edycja 2”.
Z wykształcenia również księgowa, a prywatnie entuzjastka czekolady, matematyki i organizacji swojego czasu.

Właścicielka i Trenerka 
AKADEMII MALI WIELCY
i UCZĘ MATMY

Absolwentka Akademii Trenera Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu, Koordynator Wojewódzka XV edycji Szlachetnej Paczki, a także współautorka projektu „Mali mogą więcej” i „Mali mogą Więcej edycja 2”.
Z wykształcenia również księgowa, a prywatnie entuzjastka czekolady, matematyki i organizacji swojego czasu.