Grupa uczniów przybijających piątki po zdanym egzaminie

KOREPETYCJE MATEMATYKa LUBLIN

ZAJĘCIA ONLINE Z DOŚWIADCZONYM KOREPETYTOREM

Jeśli szukasz wsparcia w przygotowaniu do egzaminów lub chcesz zrozumieć matematyczne zagadnienia na poziomie podstawowym – jestem tu, aby pomóc Ci w osiągnięciu celu. 🌟🏆

Moje korepetycje z matematyki w Lublinie odbywają się online, zapewniając elastyczność czasową i komfort nauki z dowolnego miejsca.

Jako doświadczona korepetytorka specjalizująca się w nauczaniu matematyki, staram się stworzyć przyjazną atmosferę zajęć i odpowiedzieć na każdą Twoją wątpliwość i pytanie. 🙋‍♂️🙋‍♀️ 

Moje podejście opiera się na praktycznym wykorzystaniu teorii, co pomoże Ci się zmierzyć z każdym zadaniem obecnym w arkuszu egzaminacyjnym.

Jeśli więc potrzebujesz kogoś, kto udzieli korepetycji, a dodatkowo wesprze Cię w procesie nauki – wybierz moje zajęcia!

Przeraża Cię matematyka? Korepetycje są dla Ciebie!

🎓 Czasem 45-minutowe lekcje w szkole nie zawsze wystarczają, aby w pełni zrozumieć materiał. Niektórzy potrzebują więcej czasu na przyswojenie materiału, a niekiedy nauczycielowi brakuje możliwości, by skutecznie przekazać wiedzę. 🏫

W takich sytuacjach korzystne stają się korepetycje, na których oferuję dodatkowy czas i indywidualne podejście, dostosowane do unikalnych potrzeb ucznia. Na zajęciach możemy skoncentrować się na trudnych kwestiach, poświęcić więcej czasu na wyjaśnienia i pracować w Twoim indywidualnym tempie.

Dzięki temu masz szansę na dokładne zrozumienie tematów, które sprawiają Ci trudność i osiągnięcie lepszych wyników w nauce. 

Korepetycje z matematyki Lublin
- Skuteczna pomoc w nauce​

Grupa uczniów wspólnie rowiązująca zadanie

Maturzysto! Pomogę Ci w zrozumieniu matematyki!

Maturzysto! 👩‍🎓👨‍🎓

Matematyka to temat, który spędza Ci sen z powiek?

Spokojnie, jestem tu, by Cię wesprzeć w procesie nauki.

Moje korepetycje z matematyki w Lublinie to więcej niż standardowe rozwiązywanie arkuszy z ubiegłych lat – koncentrujemy się na rozwiązaniu tych zagadnień, które sprawiają Ci najwięcej kłopotów.

Wiem, że za maturą z matematyki nie kryje się tylko skrupulatne opanowanie arkuszy, ale zrozumienie matematycznych zagadnień w taki sposób, aby być pewnym swojej wiedzy, co znacznie zmniejsza poziom stresu przed egzaminem. Na moich korepetycjach nauczę Cię, jak zdobyć konkretne punkty z pewniaków maturalnych. 

Zapewniam Cię, że z moją pomocą, nawet najbardziej skomplikowane kwestie stają się klarowne i zrozumiałe.

SPRAWDZONY KOREPETYTOR W MIEŚCIE LUBLIN

Chcesz wiedzieć więcej o prowadzonych przeze mnie zajęciach?

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ LUB ZOSTAW WIADOMOŚĆ

Prowadzę lekcje online także dla uczniów szkoły podstawowej

Rodzicu!

Szukasz pomocy z matematyki dla swojego dziecka? 

Moje lekcje online są dostosowane specjalnie także dla uczniów szkoły podstawowej. W trakcie zajęć ćwiczymy rozwiązywanie zadań oraz skupiamy się na tych aspektach, które sprawiają Twojemu dziecku problem.

Kiedy dzieci opanują wymagany materiał, egzaminy i klasówki przestają być aż tak stresujące. Twoje dziecko nie tylko zdobędzie wiedzę, ale także nabierze pewności siebie w trakcie lekcji u innych nauczycieli matematyki w szkole. 🤓📚

Chłopiec uczy się matematyki na liczydle

chcesz nas sprawdzić?

Umów się na pierwszą lekcję,

doświadcz, w jaki sposób prowadzę zajęcia,

 a następnie zdecyduj, czy chcesz kontynuować naukę!

Przystąp do egzaminu ósmoklasisty z pewnością siebie!

Ósmoklasisto!

Egzamin ósmoklasisty to duże wydarzenie – pierwszy poważny egzamin w Twoim życiu. Rozumiem, jak stresujące to może być dla Ciebie. 📚📝

Ale masz w sobie potencjał, o którym być może jeszcze nie wiesz. Wierzę, że razem go odkryjemy. Jestem tu, by przygotować Cię do tego egzaminu z matematyki. 

Nie musisz bać się pytań, które wydają się zawiłe czy niejasne – z moją pomocą zaczniesz je rozumieć. 

Nauczyciel tłumaczący dziewczynce matematykę

Rozważasz ponowne podejście do egzaminu maturalnego? To dobry pomysł, a ja mogę Ci w tym pomóc!

Nie martw się, jeśli za pierwszym razem nie poszło po Twojej myśli. Tak się czasem zdarza.

To właśnie z takich momentów czerpiemy naukę i doświadczenie. Matura to wyzwanie, a matematyka może sprawić trudność, jeśli nie wiesz, jak się jej nauczyć.

Ale wiesz co? To nie powód, by rezygnować. Jestem tu, by pokazać Ci, że każdy ma szansę na sukces.

Na zajęciach przerobimy cały wymagany na egzamin materiał, tak abyś był pewny swojej wiedzy i przygotowania.

Cierpliwie, krok po kroku, omówimy każdy trudny fragment materiału.

Nie bój się podjąć tego wyzwania raz jeszcze i skorzystaj z moich korepetycji.

Rozwieję wszelkie wątpliwości i z radością odpowiem na zadawane pytania

Każdy, kto szuka pomocy w matematyce, ma tu swoje miejsce. 🧮➕➖➗✖️

U mnie nie ma niczego takiego jak „głupie” pytanie. Dlaczego?

Ponieważ każde pytanie to krok bliżej zrozumienia, a to jest istotne do opanowania matematyki. Im więcej pytań, tym lepiej! To oznacza, że jesteś zainteresowany, chcesz się nauczyć i zrozumieć. 

Podczas moich korepetycji nie ma także miejsca na ocenę, bo najważniejsze jest to, abyś zrozumiał matematykę. 

Pochylimy się nad każdym tematem, który jest dla Ciebie problematyczny. A temu wszystkiemu będzie towarzyszyć przyjazna atmosfera, bo uważam, że tylko wtedy można się skutecznie czegoś nauczyć.

POMÓŻ SWOJEMU DZIECKU ZNALEŹĆ POMOC W NAUCE MATEMATYKI!

ZADZWOŃ I OTRZYMAJ 15 MINUT DARMOWEJ KONSULTACJI, W TRAKCIE KTÓREJ UDZIELĘ CI WSZELKICH INFORMACJI O MOICH ZAJĘCIACH

Sukcesy moich uczniów

Obawiasz się, że lekcje online nie są dla Ciebie?

Rozumiem, że korzystanie z lekcji online może wydawać się nowe i nieco niepewne. 

Ale spójrzmy na to z innej strony. To, co ma tu znaczenie, to Twoje zrozumienie matematyki, a nie lokalizacja. Lekcje zdalne mają więcej zalet, niż można by się spodziewać. Chcę Cię przekonać, że to dobry kierunek, pomimo początkowych obaw.

Dziewczyna uczy się podczas lekcji online

Oszczędzasz czas na dojazdy

Oszczędność czasu na dojazdy to jeden z kluczowych aspektów, który warto wziąć pod uwagę. Zamiast tracić godziny na podróż do korepetytora, możesz ten czas przeznaczyć na rozwijanie zainteresowań, aktywność fizyczną, naukę (np. język obcy) czy też po prostu odpoczynek, który jest równie istotny.

Wyobraź sobie sytuację, w której poza matematyką, której się uczysz, możesz poświęcić czas na swoją ulubioną pasję. Być może chcesz zgłębić się w programowanie, lub po prostu znaleźć chwilę dla siebie. Dzięki lekcjom online możesz zarządzać czasem bardziej elastycznie. Chwile, które mógłbyś spędzić w korkach, teraz masz dla siebie, co pozwoli Ci być bardziej wydajnym, a jednocześnie odetchnąć od codziennej rutyny.

To tylko jedna z zalet korepetycji online. Nie trać czasu na dojazdy – zyskaj go dla siebie!

Zajęcia możemy dostosować do Twojego harmonogramu!

Obawiasz się, że zajęcia nie wpasują się w Twój pełen zobowiązań harmonogram?

Spokojnie, dostosujemy czas lekcji do Twoich potrzeb! Dzięki korepetycjom online nie musisz rezygnować z innych zajęć, bo lekcje dopasowujemy do Ciebie. To Ty decydujesz, kiedy chcesz się uczyć.

Doskonalisz swoje umiejętności techniczne

W trakcie zajęć ze mną korzystasz z nowoczesnych narzędzi umożliwiających prowadzenie lekcji oraz uczestniczenie w nich w sposób interaktywny.

Dzięki temu uczysz się nie tylko matematyki, ale także radzenia sobie z technologią. Zdobędziesz praktyczne umiejętności, które posłużą Ci niezależnie od wybranej ścieżki kariery.

Mniej stresu, bo przebywasz w swoim pokoju!

Załóż swoje ulubione dresy i poczuj się jak w domu, bo… tam jesteś!

Korepetycje online dają Ci swobodę uczenia się w swoim pokoju. Odpowiednie otoczenie sprzyja skupieniu, eliminując stres związany z nauką. W końcu, kto by nie chciał uczyć się w wygodnym fotelu?

Twoja przestrzeń, twoje zasady! Swoboda wyboru otoczenia do nauki wpływa pozytywnie na koncentrację. Własny pokój staje się miejscem Twojej nauki. Przygotowując się do matury w domowym zaciszu, uczysz się skutecznie i w komfortowych warunkach.

Polepszasz swoje umiejętności komunikacyjne

Wprowadzając naukę matematyki do twojego życia, rozwiniesz nie tylko umiejętności liczbowe, ale także zdolności komunikacyjne! Wspólna praca nad zadaniami nie tylko oznacza szukanie odpowiedzi – to dialog, wymiana pomysłów, a nawet odrobina treningu mentalnego.

Dzięki komunikacji ze mną uczysz się wyrażać swoje myśli językiem matematyki. A także, gdy zaczniesz wyjaśniać, co ostatnio w szkole było dla Ciebie najtrudniejsze, ćwiczysz klarowne przekazywanie informacji i specyficzne słownictwo. To niezwykle ważne, aby czytać i rozumieć, o co proszą w zadaniu. 

W mojej ofercie znajdziesz lekcje indywidualne i grupowe

W mojej ofercie znajdziesz różnorodne formy zajęć, dostosowane do Twoich potrzeb. Czy preferujesz lekcje grupowe, czy może indywidualne, zawsze znajdziesz tu coś dla siebie.

Lekcje grupowe do matury (od 4 do 6 osób) trwają 90 minut i kosztują 125 złotych. To świetna okazja na wymianę poglądów i wzajemne wsparcie.

A może potrzebujesz większej uwagi korepetytora? Możemy zorganizować lekcje indywidualne, 45-minutowe za 100 złotych.

Grupa maturzystów ucząca się razem do egzaminu

Zobacz sam, że przygotowanie do matury z matematyki nie musi być straszne!

Słowo „matematyka” nie musi wywoływać ciarek na plecach. Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak może zmienić się Twoje podejście do niej, gdy ją zrozumiesz? 

Rozwiązywanie równań może być jak odkrywanie ukrytej zagadki w grze logicznej. Połączenie tych kawałków staje się fascynującym wyzwaniem. Każdy, kto poświęci czas, będzie stopniowo odkrywał piękno logicznych struktur matematyki.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz przewodnika w tej podróży, jestem do twojej dyspozycji. Moje korepetycje oferują nie tylko pomoc w ogarnięciu matematyki i rozwiązywaniu zadań online, ale także wsparcie i zrozumienie.

Przekonaj się, że z moją pomocą, matematyka przestanie być straszna. Zaufaj mi i daj mi szansę, bym pokazała Ci, jak prosta może się stać dla Ciebie matematyka!

korepetycje matematyka - pierwsza lekcja

1

ZAKUP LEKCJI MATEMATYKI

 Korepetycje matematyka Lublin -  W sklepie internetowym UczęMatmy dokonaj zakupu wybranej formy korepetycji.

2

POTWIERDZENIE ZAKUPU KOREPETYCJI

Po dokonaniu zakupu na podany przez Ciebie adres e-mail przekażę informację dotyczące lekcji (ogólne zasady współpracy oraz terminy zajęć).

3

USTALAMY  ZASADY WSPÓŁPRACY

W trakcie pierwszej lekcji razem z uczniem bądź grupą formułujemy swoje oczekiwania i ustalamy zasady wspólnej nauki.

4

KONTYNUACJA NAUKI

Jeśli pierwsza lekcja spełni Wasze oczekiwania - kontunuujemy naukę w dogodnych terminach lub wg kalendarza korepetycji stworzonego dla maturzystów.

Opinie o moich zajęciach mile widziane - zachęcam do ich wystawienia

Najczęściej zadawane pytania

Do kogo skierowana jest oferta korepetycji z matematyki?

Uczestnikami korepetycji mogą być wszyscy uczniowie ze szkół podstawowych, techników i liceów, a także tegoroczni maturzyści, którzy poszukują dodatkowego wsparcia w procesie nauki.

Jaki jest koszt poszczególnych zajęć?

Indywidualne lekcje z nauczycielem 100 zł / 45 min.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki 125 zł / 90 min.

Jak można zapłacić za korepetycje?

Pierwszą lekcję rezerwują Państwo poprzez sklep internetowy, dokonując zapłaty zgodnie z instrukcją lub telefonicznie – opłacając korepetycje przelewem na podany numer konta lub za pomocą BLIK na numer telefonu.

Katarzyna MAKSEL

Katarzyna Maksel

Właścicielka i Trenerka 
AKADEMII MALI WIELCY I UCZĘ MATMY

Absolwentka Akademii Trenera Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu, Koordynator Wojewódzka XV edycji Szlachetnej Paczki, a także współautorka projektu „Mali mogą więcej” i „Mali mogą Więcej edycja 2”.
Z wykształcenia również księgowa, a prywatnie entuzjastka czekolady, matematyki i organizacji swojego czasu.

Właścicielka i Trenerka 
AKADEMII MALI WIELCY
i UCZĘ MATMY

Absolwentka Akademii Trenera Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu, Koordynator Wojewódzka XV edycji Szlachetnej Paczki, a także współautorka projektu „Mali mogą więcej” i „Mali mogą Więcej edycja 2”.
Z wykształcenia również księgowa, a prywatnie entuzjastka czekolady, matematyki i organizacji swojego czasu.