Uczniowie przybijający piątki po zdanym teście

KOREPETYCJE MATEMATYKA Leżajsk

POMOC KOREPETYTORA W PRZYGOTOWANIU DO EGZAMINÓW

🧒👧 Stoi przed tobą wyzwanie w postaci egzaminu lub matury z matematyki i poszukujesz pomocy w nauce? Sprawdziłeś już wszystkie ogłoszenia korepetytorów z okolicy i nie znalazłeś niczego dla siebie? 📝🤔

Zapraszam Cię do przestudiowania mojej oferty korepetycji online, dzięki którym opanujesz cały wymagany materiał i osiągniesz swój cel. ⭐️

Do matury przygotowania prowadzić będzie doświadczony korepetytor, który pomógł już wielu maturzystom. Pomaga on także rozwiązywać problemy matematyczne, z jakimi borykają się uczniowie szkół podstawowych oraz średnich.

Grupa uczniów ucząca się matematyki przez zbawę

Zastanawiasz się nad wzięciem korepetycji z matematyki w liceum lub technikum?

Znalezienie równowagi pomiędzy nauką a innymi codziennymi obowiązkami to wyzwanie. Ogromna ilość materiału potrafi przytłoczyć, a nie zawsze tempo pracy narzucone w szkole przez nauczyciela jest odpowiednie dla każdego ucznia. 📖📚📝

Jeżeli potrzebujesz pomocy w zrozumieniu problematycznych zagadnień — skontaktuj się ze mną!

Moje korepetycje z matematyki w Leżajsku to okazja do solidnego przyswajania wiedzy oraz możliwość dostosowania tempa nauki do Twoich własnych potrzeb i indywidualnych predyspozycji. 

Dla mnie liczy się Twój postęp. Jeśli potrzebujesz opanować trudne dla Ciebie zagadnienie, bardzo chętnie Ci w tym pomogę!

Uzyskaj więcej informacji na temat zajęć Z MATEMATYKI

ZADZWOŃ

Jesteś uczniem szkoły podstawowej w Leżajsku?
Pomogę Ci zrozumieć matematykę

Na różnych etapach nauki czasami potrzebna jest dodatkowa pomoc, czyli korepetycje. Język angielski, chemia, fizyka, matematyka – przedmioty mogą sprawiać problem. To normalne! Dlatego nie wahaj się korzystać z pomocy innych!

W trakcie naszych zajęć nie oceniam Ciebie ani Twojej wiedzy. Jestem tutaj, aby pomóc Ci zrozumieć matematykę.

Moim celem jest stworzenie przyjaznego otoczenia, w którym śmiało możesz zadawać pytania oraz wyrażać wątpliwości. Nie ma tu miejsca na presję. 

Bądź pewny, że każde Twoje pytanie jest ważne, a moje korepetycje są przestrzenią, gdzie bez obaw możesz je zadawać. Dlatego nie bój się pytać – jestem tutaj, aby wspierać Twój rozwój i pomagać Ci w pełnym zrozumieniu tego przedmiotu.

Uczeń zmartwiony ilością zadań do zrobienia

Nie jesteś pewnien czy ta forma zajęć jest dla ciebie?

Umów się na pierwszą lekcję,

a następnie podejmij decyzję, czy chcesz kontynuować naukę!

Podpowiem Ci, jak radzić sobie ze stresem

To zrozumiałe, że podczas egzaminów czy sprawdzianów towarzyszy nam stres. Jednak ja pokażę Ci jak sobie z nim poradzić. Z moimi uczniami dzielę się skutecznymi technikami, które pozwalają zredukować jego poziom.

Ponadto na zajęciach, oprócz nauki matematyki, pokazuję, w jaki sposób organizować i planować swoją naukę. W czasie naszej współpracy poznaję styl uczenia się każdego ucznia – dostosowuję do niego odpowiednie metody nauczania, dzięki czemu nauka staję się szybsza, bardziej efektywna i przyjemna. Wyższa jakość zajęć to wyższe wyniki.

Umiejętności miękkie są niezwykle cenione wśród pracodawców, dlatego warto je opanować. Nie wierzysz? – Sprawdź oferty pracy i zamieszczone w nich wymagania!

☝️ TWOJE DZIECKO MA SZANSĘ ZDOBYĆ NOWE UMEJĘTNOŚCI

Chłopiec słucha muzyki na hamaku

Matura już za rogiem? Zapraszam Cię na zdalne korepetycje z matematyki!

Maturzysto!

Rozumiem, że w natłoku codziennych spraw trudno znaleźć czas na systematyczne przygotowanie się do egzaminu maturalnego.

Jednak nie martw się, mogę Ci w tym pomóc! 

Dodatkowo nie musisz dojeżdżać na miejsce korepetycji. Zajęcia odbywają się ONLINE,  dlatego możesz łączyć się ze mną z dowolnego punktu. 💻📚👩‍💻

Podczas korepetycji nie tylko opanujesz wymagany zakres materiału, ale także będziemy razem rozwiązywać zadania różnego typu, abyś lepiej zrozumiał każdy temat. Dodatkowo pokażę Ci skuteczne strategie zdobywania punktów na arkuszu egzaminacyjnym.

Razem stworzymy plan pracy, dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb, abyś mógł podejść do egzaminu z pewnością siebie i gotowością do osiągnięcia najlepszych wyników. 

Maturzysta organizujący swoją pracę

Poznaj moją ofertę!

Na zajęcia z matematyki  zapraszam uczniów różnych typów szkół (szkoła podstawowa, średnia). Korzystając z moich korepetycji, wybierz odpowiednią dla siebie formę.

Przygotowanie do matury obejmuje cykl 30 spotkań (2 x w tygodniu), które każde  nich trwa 90 minut. Nauka odbywa się w małych grupach (od 4 do 6 osób). Koszt jednych zajęć to 125 zł

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej pomocy, oferuję korepetycje 1:1 (nauczyciel: uczeń). Cena za 45 minut – 100 zł.

Wybierz moje korepetycje online, a czas zaoszczędzony na dojazdy wykorzystaj na swoje pasje (muzyka, informatyka, programowanie, język obcy, sport)! 🎨🎶📷🏀

POMÓŻ TWOJEMU DZIECKU ZROZUMIEĆ MATEMATYKĘ!

 ZYSKAJ 15 – MINUT DARMOWEJ KONSULTACJI, PODCZAS KTÓREJ USTALIMY, W JAKIM ZAKRESIE TWOJE DZIECKO POTRZEBUJE POMOCY I USTALIMY TERMIN PIERWSZEJ LEKCJI

Sukcesy moich uczniów

Dzięki moim korepetycjom z matematyki zobaczysz, że ten przedmiot nie jest taki straszny!

Matematyka może wydawać się straszna, ale dzięki moim korepetycjom odkryjesz, że to tylko złudzenie!

Moje zajęcia to nie tylko nauka do egzaminów. To miejsce, gdzie rozwijamy aktywność oraz umiejętności, które przydadzą się w każdej dziedzinie życia.

Zadania, które tu spotkasz, pomogą Ci zobaczyć, że matematyka jest bardziej fascynująca, niż myślisz. Zapraszam Cię do świata, w którym matematyka nie jest problemem, a przygodą.

Zadbaj o przyszłość twojego dziecka!

Nie trać więc czasu na obawy, zapisz się na pierwszą lekcję i poznaj mój sposób nauczania. 

Do zobaczenia na korepetycjach!

Matematyka korepetycje Leżajsk
— jak zapisać się na zajęcia u korepetytora?

1

ZRÓB ZAKUPY W SKLEPIE INTERNETOWYM

Leżajsk matematyka - Jeśli potrzebujesz pomocy korepetytora, załóż konto w sklepie internetowym Uczę Matmy i dokonaj zakupu indywidualnych lekcji matematyki lub kursu przygotowującego do matury (nie przygotowuję do matury rozszerzonej).

2

POTWIERDZENIE ZAKUPU KOREPETYCJI

Potwierdzenie zakupu zostanie wysłane na Twój adres e-mail. Zawarte w nim będą informacje dotyczące zasad współpracy, dostępnych terminów i godzin zajęć. 

3

USTALAMY ISTOTNE KWESTIE

Na pierwszych zajęciach poznajemy wzajemne oczekiwania dotyczące współpracy.

4

UCZESTNICTWO W ZAJĘCIACH

Twoje dziecko zostaje moim uczniem!

Zachęcam do wystawienia opinii na temat korepetycji.

Najczęściej zadawane pytania

Do kogo skierowane są zajęcia z matematyki?

Zapraszam wszystkich uczniów ze szkoły podstawowej, technikum i liceum, którzy poszukują dodatkowej pomocy w nauce.

Jaki jest koszt poszczególnych zajęć?

Indywidualne korepetycje z matematyki online – 45 minut lekcji/ 100 zł.

Grupowe przygotowanie do matury z matematyki online –  90 minut zajęć/ 125 zł.

W jaki sposób można uiścić zapłatę?

Pierwsze zajęcia rezerwują Państwo przez:

  • sklep internetowy Uczę Matmy,
  •  lub telefonicznie,  dokonując płatności na podany przeze mnie numer konta bankowego lub BLIKIEM na wskazany numer telefonu.
Katarzyna MAKSEL

Katarzyna Maksel

Właścicielka i Trenerka 
AKADEMII MALI WIELCY I UCZĘ MATMY

Absolwentka Akademii Trenera Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu, Koordynator Wojewódzka XV edycji Szlachetnej Paczki, a także współautorka projektu „Mali mogą więcej” i „Mali mogą Więcej edycja 2”.
Z wykształcenia również księgowa, a prywatnie entuzjastka czekolady, matematyki i organizacji swojego czasu.

Właścicielka i Trenerka 
AKADEMII MALI WIELCY
i UCZĘ MATMY

Absolwentka Akademii Trenera Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu, Koordynator Wojewódzka XV edycji Szlachetnej Paczki, a także współautorka projektu „Mali mogą więcej” i „Mali mogą Więcej edycja 2”.
Z wykształcenia również księgowa, a prywatnie entuzjastka czekolady, matematyki i organizacji swojego czasu.