Jak przygotować się do WARSZTATU ONLINE
Akademii Mali Wielcy?

Poniższa instrukcja "Jak przygotować się do warsztatu online" dotyczy TRENINGÓW INDYWIDUALNYCH oraz WSZELKICH WARSZTATÓW GRUPOWYCH prowadzonych ONLINE

KROK 1 💻

Pobierz na swoje urządzenie (komputer, laptop, tablet) bezpłatny program MS Teams.

>>>KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ PROGRAM<<<

Z programu można również korzystać bez jego pobierania, jednak rekomendujemy zainstalowanie go na swoim sprzęcie, aby uzyskać lepszą jakość połączenia.

KROK 2 ⌚

Poinformuj swoje dziecko o dacie i godzinie warsztatu.

KROK 3 🖥️

Upewnij się, czy Twoje dziecko potrafi obsługiwać program MS Teams (jeżeli nie, obejrzyjcie wspólnie ten krótki >>przewodnik<< lub zapoznajcie się z tymi >>materiałami wprowadzającymi<<).

KROK 4 🎁

Odbierz materiały niezbędne do przeprowadzenia warsztatu. Prosimy, nie otwierajcie przesyłki – moment otwarcia paczki nastąpi na warsztacie.

KROK 5

Zorganizuj miejsce pracy dla swojego dziecka:

KROK 6

Tuż przed rozpoczęciem warsztatu:

KROK 7

W dniu warsztatu DOŁĄCZ DO SPOTKANIA:

o czym jeszcze warto wiedzieć?

⭐ Zadbaj o punktualność swojego dziecka (spóźnienie nie wydłuża czasu zajęć).

⭐ Każdy warsztat jest inny (przez co wyjątkowy), więc może zdarzyć się tak, że się przedłuży. Zatem przygotuj zapasowe 15 minut na takie sytuacje. (Czasem jako Trenerzy dostrzegamy konieczność wydłużenia jakiegoś etapu ćwiczenia np. w związku z tym jakie emocje wywołał w uczestnikach. W takich sytuacjach potrzebujemy trochę więcej czasu, aby zakończyć trening i zadbać w nim jak najlepiej o osobę w procesie.) Dziecko może oczywiście zakończyć warsztat punktualnie, na Twoją własną odpowiedzialność.

⭐ W przypadku nieobecności Twojego dziecka na warsztacie grupowym/treningu indywidualnym zwrot pieniędzy NIE przysługuje Ci.

⭐ Jeżeli Twoje dziecko uczestniczy w treningu indywidualnym (1:1 z Trenerem) możesz zmienić termin treningu indywidualnego, pod warunkiem, że chęć zmiany terminu zgłosisz nam na adres biuro@akademiamaliwielcy.pl nie później niż na 3 dni przed ustalonym terminem treningu indywidualnego (nie dotyczy to zajęć grupowych).

W razie pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji! 💬

Zapisz się do naszego newslettera
i dowiedz się jako pierwszy o naszych nowościach!

Wypełniając formularz swoimi danymi osobowymi zgadzasz się na ich przetwarzanie w celu realizacji usługi newsletter, a więc w celu otrzymywania informacji handlowych o produktach, usługach, promocjach, nowościach, wydarzeniach lub artykułach związanych z Akademią Mali Wielcy. Wiadomości będą wysyłane w celu marketingu bezpośredniego. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.